تبلیغات
MJ, King Of The World - طرفداران دیوانه‌ی مایکل جکسون
 
MJ, King Of The World
King of pop MICHAEL JACKSON
                                                        
درباره وبلاگ

سلام به همه عاشقایه مایكل.
اسمم عرفان هستش.16سالمه و عاشق مایكل.
من امیدوارم از دانلودایی كه برای شما میزارم لذت ببرین.
نظر یادتون نره.
I LOVE MJ
مدیر وبلاگ : erfan jackson
نویسندگان
نظرسنجی
در آلبوم جدید مایکل کدام آهنگ بهتر است؟
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

مقاله‌ای از کشیش باربارا کافمن:

سوگواری طرفداران مایکل جکسون در مرگ او امر معمولی نیست. غالبا از افراد درگذشته، با احترام یاد می‌شود و از خوبی‌ها و خدمت‌هایشان قدردانی به عمل می‌آید. غالبا این سوگواری زمانی خاتمه می‌یابد. اما سوگواری برای مایکل جکسون پایانی ندارد زیرا جنجال‌ها، رسانه‌ها و آنان که شناخت درستی از مایکل ندارند، این مسیر را آلوده‌ کرده‌اند.

اگر همین فردا مایکل جکسون واقعی در دنیا معرفی میشد و مردم سرانجام پی می‌بردند که چگونه طی سالها فریب رسانه‌ها را خورده‌اند و با چشمان بسته، هر گفته‌ی روزنامه‌ها را باور کرده‌اند؛ آنگاه طرفداران می‌توانستند نفس راحتی کشیده و روند عادی سوگواری را طی نمایند و سرانجام از این درد شفا یابند.

بنابراین مهم است بدانیم که شاید آن دسته از "طرفداران دیوانه‌ی مایکل جکسون" حرف مهمی برای گفتن دارند. اگر رفتار تعدادی از آنان خصمانه و خشم آنان گاهی مخرب است و همیشه موثر و خوشایند به نظر نمی‌رسد، به این خاطر است که براستی تلاش دارند تا از مایکل و خودشان در برابر دنیایی بیرحم که حقیقتا با برترین گنج‌هایش به بدترین شکل رفتار می‌کند، محافظت کنند. آنها می‌خواهد دنیا را از شر نیرنگ و دروغ در امان نگاه دارند و حقیقت را زنده کنند. آنها می‌خواهند میراث مایکل را زندگی کنند، دنیا را شفا دهند و جهان بهتری بسازند. آنها آینه‌ای در برابر دنیا می‌گیرند و می‌گویند "بنگرید که چه بر سر این انسان آمد! آیا از آنچه می‌بینید، خوشنودید؟"

آنها این کار را برای مایکل انجام می‌دهند زیرا این کاری است که مایکل میکرد. و برای همین به صلیب کشیده شد. آنها می‌خواهند انسانیت را زنده کنند و رستگاری را بازگردانند.

شاید وقت آنست که بدانیم برای چه چیزی سوگواری می‌کنند و شاید اگر از قضاوت‌هایمان دست بکشیم، بتوانیم به آنها گوش فرا دهیم."

منبع: eMJey.com / innermichael.com

نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها :


 
   
ثبت دامنه