تبلیغات
MJ, King Of The World - جو جکسون در تربیت فرزندان نقش ندارد
 
MJ, King Of The World
King of pop MICHAEL JACKSON
                                                        
درباره وبلاگ

سلام به همه عاشقایه مایكل.
اسمم عرفان هستش.16سالمه و عاشق مایكل.
من امیدوارم از دانلودایی كه برای شما میزارم لذت ببرین.
نظر یادتون نره.
I LOVE MJ
مدیر وبلاگ : erfan jackson
نویسندگان
نظرسنجی
در آلبوم جدید مایکل کدام آهنگ بهتر است؟
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
چهارشنبه 25 فروردین 1389 :: نویسنده : erfan jackson

در بیانیه ای که روز دوشنبه در دادگاه لوس آنجلس بایگانی شد، جوزف جکسون پدر مایکل اعلام داشت که زین پس در خانه ی خود در لاس وگاس ساکن میشود و تنها برای شرکت در مهمانی های خانوادگی و مراسم به منزل خانوادگی جکسون ها در منطقه ی انسینو واقع در سن فرناندو (که به خانه ی انسینو شهرت دارد) سر میزند. مایکل این خانه را که در خیابان هیونهارست واقع است، در اواخر دهه 70 خریداری کرد و به مادرش تقدیم نمود. این خانه از همان زمان، منزل خانوادگی جکسون ها شد. اما سالهاست که جو جکسون همراه با دختر جوانی که از یک زن دیگر دارد، در لاس وگاس زندگی میکند. وی از زمان فوت مایکل همراه با دیگر اعضای خانواده در انسینو بوده است. جو گفته است که در تربیت فرزندان نقشی بر عهده نخواهد داشت و همسرش کاترین سرپرستی کامل آنها را در اختیار دارد.

"من از زمان تولد این بچه ها با آنها رابطه ی نزدیک داشتم. من به دیدارهای خود با خانواده ادامه میدهم اما در تربیت بچه ها دخالت نخواهم کرد."

او در این بیانیه ی دو صفحه ای که تاریخ 13 جولای بالای آن زده شده است، حمایت کامل خود از کاترین را تصریح کرده و گفته است که وی یک سرپرست و قیم تمام عیار برای بچه هاست.

پیش از این راجر فریدمن، ستون نویس، خبر داده بود که دبی به خاطر نگرانی از رفتار جو جکسون با فرزندانش، برای انتقال سرپرسی بچه ها به کاترین، شرط عدم حضور جو در خانه ی انسینو را مطرح کرده است. مایکل گفته بود که پدرش در کودکی او را میزده است و دبی نیز پس از مرگ مایکل اعلام داشت که مایکل نمی خواسته است رفتاری که در کودکی با او شد، با فرزندانش تکرار شود. فریدمن که منابعش را دوستان نزدیک دبی معرفی کرده، گفته بود که با به توافق رسیدن دبی و کاترین بر سر بچه ها، جو نیز باید خانه ی انسینو را ترک نماید. راجر همچنین گفته است که دبی، فرزندش پرینس را "مایکل" خطاب میکند. نام اصلی پرینس، مایکل جوزف جونیور است که پرینس خوانده میشود.

این در حالیست که کاترین جکسون پس از در دست گرفتن حضانت قانونی بچه ها، در مصاحبه ای با جرالدو ریورا از فاکس نیوز این شایعه را که جو از خانه و خانواده اش رانده شده است، رد کرد و گفت نمی داند این بحث ها برای چه توسط مردم مطرح میشود. او گفت که عقیده دارد جو جکسون پدر بزرگ خوبی است.

از دیگر فرمهایی که در این روز بایگانی شد، رضایت نامه ای بود از جانب دبی رو، مادر دو فرزند مایکل که موافقت وی با سرپرست شدن کاترین جکسون را اعلام میداشت. طبق توافق، دبی قادر خواهد بود در حضور یک روان شناس کودک با پرینس و پاریس ملاقات کند. پیشنهاد حضور روان شناس توسط دبی مطرح شده است.

همچنین در این روز قاضی مقرری ماهیانه ای برای کاترین و سه فرزند مایکل در نظر گرفت.

در بین اسنادی که روز سه شنبه، دیروز منتشر شدند، فرم هایی وجود داشتند که توسط پرینس 12 ساله و پاریس 11 ساله (فرزندان مایکل) امضا شده بودند. آنها با امضای این اوراق رضایت خود را برای قرار گرفتن تحت تکلف مادربزرگشان اعلام داشتند. در این اسناد، بیانیه ای از جانب فرزندان وجود ندارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :


 
   
ثبت دامنه